Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Wieża JVC
Wieża JVC
80 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Fajna nieduża Wieża JVC CA-UXM55 Radio sprawne wyszukuje stacje i gra prawidłowo Wejście antenowe Wzmacniacz sprawny gra czysto i głośno Magnetofon działa gra i przewija ale pasek może być już do wymiany Cd czyta płyty i gra Wyświetlacz LCD wyświetla Migające podświetlenie na niebiesko wymiary 170 x 250 x 342 2 kolumny sprawne dopłata od 40 zł Kolumny Philips AS660 Głośniki sprawne. Wymiary: szerokość: 22cm głębokość: 22cm wysokość: 42,5cm Stan wizualny ładny jak na zdjęciach. Cena Kolumn od 30zł Odbiór osobisty ze sprawdzeniem Możliwe wysłanie za dopłatą Proszę dzwonić

Wieża JVC S500
Wieża JVC S500
49000 zł
Wołomin 30+ kilka dni temu

Fajna wieża JVC z podwójnym magnetofonem,autrewersem na obie kieszenie.Gdy przewija taśmę odnajduje początek następnego kawałka puszcza pięć sekund i gdy nie ma reakcji przewija dalej do następnego itp.Radio do 40 stacji,Ustawianie dźwięku pop,rock itp.Niestety nie wszysko jest ok.Cd do poprawki oraz prawy kanał gra ciszej niż lewy.Dla zdolnego do ogarnięcia.

Mikro wieża JVC UX-T55
Mikro wieża JVC UX-T55
10 zł
Rumia 30+ kilka dni temu

Mikro wieża JVC UX-55 - czytnik CD i odtwarzacz kaset do naprawy dla majsterkowicza. Radio. Stan wizualny bardzo dobry. Zapraszam do odbioru w Rumi.

Wieża JVC + kolumny Jensen Champion C5
Wieża JVC + kolumny Jensen Champion C5
529 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Do zaoferowania mam wieże JVC z kolumnami Jensen. Stan dobry, normalne ślady użytkowania. Odbior osobisty. Wiecej informacji na telefon.

Mini wieża JVC NX-PS1 Usb, aux, ipod
Mini wieża JVC NX-PS1 Usb, aux, ipod
49 zł
Sędziszów 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam mini wieżę firmy JVC. Sprzęt jest sprawny i posiada wejście usb, ipod,aux. Jak na tak mały sprzęt ma naprawdę dobre i mocne brzmienie. Zainteresowanym mogę podesłać filmik jak gra. Zapraszam do odsłuchu. Możliwa wysyłka na koszt kupującego .Oczywiście pilot jest w komplecie

Wieża JVC wzmacniacz AX 111, tuner FX 330L + Diora
Wieża JVC wzmacniacz AX 111, tuner FX 330L + Diora
147 zł
Gostynin 30+ kilka dni temu

Sprzedam lub zamienię na coś ciekawego wieże JVC. Sprzęt w 100% sprawny i zadbany. Delikatne ślady użytkowania. Elementy nie są z tej samej serii ale jak widać od frontu pasują idealnie. Cena za wzmacniacz i tuner (nie sprzedaję osobno). Możliwość zakupu z korektorem + 100 zł. Najlepiej odbiór osobisty w celu sprawdzenia sprzętu na miejscu. Wysyłka 30 zł po przedpłacie. Nie wysyłam za pobraniem.

JVC - CD.XL-V131 duża wieża
JVC - CD.XL-V131 duża wieża
750 zł
Golub-Dobrzyń 30+ kilka dni temu

CD- posiada specjalny system prowadzenia płyty i układ przeciwwstrząsowy,wizualnie dobrze, odtwarzanie bardzo.dob. czyta wszystkie pł. bez pilota.

Pilot JVC RM-SED40TEU - wieża audio
Pilot JVC RM-SED40TEU - wieża audio
60 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Sprzedam w pełni sprawny pilot JVC RM-SED40TEU do wieży audio. Brak tylnej klapki.Pasuje m.in do modelu: JVC MX-D301. Cena: 100 zł

Filtr