Sortowanie:
Znaleziony: 7653 ogłoszenie w kategorii Elektronika w Dolnośląskie
iphone 12 64 gb
iphone 12 64 gb
nowe Wrocław dzisiaj

witam sprzedam iphone 12 64 gb za okazyjna cene w zestawie jest oryginalna ladowarka oraz etui bez pudelka !!! zapraszam odbiór osobisty wroclaw

Smartfon Xiaomi 12
Smartfon Xiaomi 12
nowe Polkowice dzisiaj

Sprzedam Nowy Smartfon Xiaomi 12C 3/32GB. Telefon dostałem w gratisie a że mam inny to tego sprzedaje , smartfon został jedynie włączony w celu dogrania aktualizacji .

TELEFON MOTOROLA MOTO E32 S 3/32GB ( REF: 231230007 )
TELEFON MOTOROLA MOTO E32 S 3/32GB ( REF: 231230007 )
nowe Kłodzko dzisiaj

W sprzedaży posiadamy: TELEFON MOTOROLA MOTO E32 S 3/32GB Telefon posiada ślady użytkowania Na ekranie szkło harowane Urządzenie sprawne technicznie Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach W ZESTAWIE: telefon ładowarka pudełko * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

ZEGAREK SMARTWATCH ALI ROHS KOMPLET ( REF: 240120003 )
ZEGAREK SMARTWATCH ALI ROHS KOMPLET ( REF: 240120003 )
nowe Kłodzko dzisiaj

W sprzedaży posiadamy: ZEGAREK SMARTWATCH ALI ROHS KOMPLET Urządzenie posiada ślady użytkowania w postaci rys czy otarć Urządzenie sprawne technicznie Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

iPhone 12mini 64GB
iPhone 12mini 64GB
nowe Wrocław dzisiaj

Sprzedam IPhone 12 mini 64GB. Jest sprawny, wszystko działo, bateria jest wymieniona kilka miesięcy temu. Wymiana nie interesuje. Odbiór osobisty.

Vivo y20s
Vivo y20s
nowe Kąty Wrocławskie dzisiaj

Na sprzedaż Vivo stan dobry wadą jest pęknięta szybka wyświetlacza ale dotyk działa normalnie

Motorola g7 power
Motorola g7 power
nowe Kąty Wrocławskie dzisiaj

Na sprzedaż Motorola g7 power telefon w stanie bardzo dobrym posiada szkiełko na wyświetlaczu oraz plecki ..

Samsung j5 6
Samsung j5 6
nowe Kąty Wrocławskie dzisiaj

Na sprzedaż Samsung w stanie bardzo dobrym

Realme c21
Realme c21
nowe Kąty Wrocławskie dzisiaj

Na sprzedaż realme c21 stan idealny

SŁUCHAWKI BT HYKKER ACTIVSOUND ETUI ( REF: 240116005 )
SŁUCHAWKI BT HYKKER ACTIVSOUND ETUI ( REF: 240116005 )
nowe Kłodzko dzisiaj

W sprzedaży posiadamy: SŁUCHAWKI BT HYKKER ACTIVSOUND ETUI Urządzenie posiada ślady użytkowania w postaci drobnych rys czy uszkodzeń Urządzenie sprawne technicznie W zestawie z etui ładującym Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

GŁOSNIK JBL GO 2 ( REF: 240124011 )
GŁOSNIK JBL GO 2 ( REF: 240124011 )
nowe Kłodzko dzisiaj

W sprzedaży posiadamy: GŁOSNIK JBL GO 2 Posiada normalne ślady użytkowania w postaci rys czy otarć Działa bez zarzutów Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

GŁOŚNIK PRZENOŚNY X-SITE BARREL F5128 CZARNY 10 W ( REF: 240
GŁOŚNIK PRZENOŚNY X-SITE BARREL F5128 CZARNY 10 W ( REF: 240
nowe Kłodzko dzisiaj

W sprzedaży posiadamy: GŁOŚNIK PRZENOŚNY X-SITE BARREL F5128 CZARNY 10 W Głośnik posiada ślady użytkowania Urządzenie sprawne technicznie Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 M.M. UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

OKAZJA! Telewizor 32" SONY BRAVIA KDL-32EX520 FULL HD
OKAZJA! Telewizor 32" SONY BRAVIA KDL-32EX520 FULL HD
nowe Wrocław dzisiaj

Telewizor jest używany, w 100% sprawny technicznie.Stan wizualny oceniam jako bardzo dobry.. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan sprzedawanego przedmiotu, Dane producenta: • Typ telewizora: LED • Technologia Edge LED • Matryca: Full HD 1920 x 1080 • Procesor: X-Reality • Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej • Przekątna ekranu: 32" • Format ekranu: 16:9 • Częstotliwość odświeżania [Hz]: 50 W zestawie: • Telewizor • Oryginalny pilot SONY. • • Odbiór osobisty we Wrocławiu. • Więcej informacji udzielę tel.*** *** *** • Zapraszam do zakupu.

Antena zew, DVBT2
Antena zew, DVBT2
nowe Wrocław dzisiaj

Na sprzedaż antena zewnętrzna vivanco DVBT2. Produkt otwarty, nie używany, kompletny z kablami, sprawny.

iPhone 15 pro max 512gb czarny (raz włączony)
iPhone 15 pro max 512gb czarny (raz włączony)
nowe Świdnica wczoraj

Witam posiadam na sprzedaż nowego raz otwartego iphone 15 pro max 512gb w kolorze czarnym (black titan) Sprzedaje z powodów prywatnych telefon był zakupiony tydzień temu w media expert posiadam fakturę Mozliwa wysyłka za pobraniem/paczkomat

Sprzedam telewizor Samsung 32 cale lcd
Sprzedam telewizor Samsung 32 cale lcd
Wrocław wczoraj

Sprzedam telewizor Samsung 32 cale .Super obraz-potrzebuje dekodera dvbt2/hevc do odbioru sygnału z anteny naziemnej

OKAZJA! Telewizor LCD Samsung 32” LE32B530
OKAZJA! Telewizor LCD Samsung 32” LE32B530
Wrocław wczoraj

Sprzedam telewizor Samsung 32”. Do odbioru wszystkich kanałów potrzebny dekoder lub kablówka. Idealnie współpracuje z komputerem. Jak na swoje lata to obraz super. Dane producenta : Kolor: czarny Technologia TV: LCD Obrotowa podstawa: tak Ekran Przekątna w calach: 32 Przekątna w centymetrach: 81.28 Maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 Format obrazu: 16:9 Częstotliwość wyświetlania obrazu :50 Rodzaj podświetlenia matrycy: CCFL Rodzaj matrycy : błyszcząca Full HD : tak Tryby obrazu: Tryb 16:9, 14:9, 4:3, Zoom, Gracza Rodzaj tunera cyfrowego : DVB-T (MPEG4) 3D filtr grzebieniowy : tak Inne informacje : DNIe+, Wide Color Enhancer Sprzedaż w zestawie: Telewizor. Oryginalny pilot. Kabel zasilający. • Odbiór osobisty we Wrocławiu. • Więcej informacji udzielę tel. *** *** *** • Zapraszam do zakupu.

Telewizor Samsung UE55KU6100W - uszkodzona matryca
Telewizor Samsung UE55KU6100W - uszkodzona matryca
Legnica 2 dnia plecy

Telewizor 55”, uszkodzona matryca - uderzona. Odbiór osobisty. Cenna do małej negocjacji.

Zestawy głośników Prism z kablem jack
Zestawy głośników Prism z kablem jack
Chocianów 2 dnia plecy

Sprawny zestaw głośników Prism wszystko jest sprawne

Samsung Galaxy z fold3
Samsung Galaxy z fold3
Wrocław 3 kilka dni temu

Witam zamienię Samsung Galaxy z fold3 12/256 gb czarny na iphone

Huawei P40 PRO 8+256GB Breathing Crystal
Huawei P40 PRO 8+256GB Breathing Crystal
Wrocław 3 kilka dni temu

Huawei P40 PRO dual Breathing Crystal ROM: 256GB RAM: 8GB GOLD rozdzielczość ekranu 2640x1200 stan idealny Przed zakupem proszę o kontakt celem sprawdzenia stanu dostępności Zestaw zawiera: - Telefon Huawei P40 PRO - Oryginalne pudełko - Oryginalna ładowarka sieciowa - Kabel USB - Etui - komplet rożnych - Instrukcja obsługi Pozostałe informacje: - Telefon z polskim menu, bez blokady simlock - działa w każdej sieci - Gwarancja producenta Huawei Polska do 20-11-2023 Zamiana dwa telefony na iphone

Huawei p30 Pro 6+128 GB Breathing Crystal
Huawei p30 Pro 6+128 GB Breathing Crystal
Wrocław 3 kilka dni temu

Witam, Przedmiotem sprzedaży jest smartphone Huawei P30 Pro 6/128 w kolorze Breathing Crystal. Telefon jest w 100% sprawny, użytkowany w obudowie ochronnej i ze szkłem hartowanym na ekranie. Stan oceniam na idealny, nie licząc paru obtarć na pleckach które powstały w wyniku użytkowania w case Telefon jest po naprawie gwarancyjnej w autoryzowanym serwisie Huawei, gdzie została wymieniona płyta główna i moduł wyświetlacza z panelem dotykowym. GWARANCJA DO 14.02.2022 Przed zakupem proszę o kontakt celem sprawdzenia dostępności Zamienie dwa telefony za iphon

Sprzedam iPhone 11 Pro 64 GB
Sprzedam iPhone 11 Pro 64 GB
Trzebnica 3 kilka dni temu

Sprzedam iPhone 11 Pro 64gb stan dobry to co widać na zdjęciach to uszkodzona szyba ochrona, wyświetlać nie ma żadnych uszkodzeń jak i sam telefon. Absolutnie wszytko działa: Face, wszytkie 3 kamery , WiFi, Bluetooth. Kondycja baterii 80% oryginalna. Kupiłem go jak miał 96%. Posiadam do niego oryginalne pudełko. Zawsze był noszony w etui i z szybą ochroną cena do minimalnej negocjacji

Sprzedam iPhone 12 128 GB
Sprzedam iPhone 12 128 GB
Trzebnica 3 kilka dni temu

Sprzedam IPhone 12 128 GB. Stan jak widać na zdjęciach jest dobry tylko są pęknięcia na pleckach co nie przeszkadza w użytkowaniu. Kamery działają bez problemu. Face ID, WiFi, Bluetooth pracują bez problemu. Telefon ma oryginalną baterie która ma 85% kondycję baterii. Do telefonu mam oryginalne pudełko i ładowarkę. Ma na wyświetlaczu szynę ochrona przyciemniająca pod kontem odbiór tylko osobisty.

Amplituner Technics
Amplituner Technics
280 zł
Jawor 3 kilka dni temu

Opis ofertyDo sprzedania posiadam Amplituner firmy Technics model SA-190.

SAMSUNG GALAXY XCOVER 2 ( REF: 230713007 )
SAMSUNG GALAXY XCOVER 2 ( REF: 230713007 )
Kłodzko 4 kilka dni temu

W sprzedaży posiadamy: SAMSUNG GALAXY XCOVER 2 Urządzenie posiada ślady użytkowania Urządzenie sprawne technicznie Stan wizualny jak na załączonych zdjęciach * Produkt znajduje się w Kłodzku Prosimy się nie sugerować opisem specyfikacji przez allegro, tylko tym jak jest napisane przez nas w opisie. Polecamy i zapraszamy na pozostałe nasze aukcje! UWAGA! Towar zakupiony u nas posiada naklejone plomby gwarancyjne po ich zerwaniu gwarancja nie będzie uznawana. Sprzęt który wróci do nas w innym stanie ( GORSZYM ) niż został wysłany do klienta, trafi do serwisu w celu przywrócenia go do stany wcześniejszego w jakim był przed wysłaniem.W tym wypadku zwrot za towar zostanie pomniejszony o kwotę jaką zapłacimy serwisowi. Na zakupiony towar jest udzielana gwarancja rozruchowa 24h. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera celem weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody .Jeśli opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja musi znaleźć się na protokole. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wywołane zaniedbaniami firmy kurierskiej. UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTGERA 1 ( wejście od Matejki )57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 02 42 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: GROTTGERA 1 57-300 KŁODZKO tel.: 74 811 0242 W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji. W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

Extremalny żelowy kabel iphone 5/6/7
Extremalny żelowy kabel iphone 5/6/7
Wrocław 4 kilka dni temu

Witam dziś mam na sprzedaż kabel do iphone 5/6/7 plus itp produkt zupełnie nowy, wykonany w technologii żelowej, przypomina silikon grubość kabla to aż 4.2 mm, gdzie orginał ma zaledwie 3.0 mm a zamienniki 2.4 mm, długość to 90 centymetrów oczywiście kolor biały real-foto. zapakowany w orginalny blister. Sprzedaż preferowana z odbiorem osobistym we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, dzwonić proszę w godzinach 10-21, można także i w niedziele, gdy nie odbieram proszę próbować później nie odpowiem na SMS i kontakt MAILOWY, czy zapytania ze strony SPRZEDAJEMY.PL osoba chcąca nabyć drogą wysyłkowa muszą się liczyć z kosztami za przesyłkę list- paczka, nie wysyłam za pobraniem, tylko po pełnej przedpłacie na konto. dziękuje z uwagę i zapraszam na moje pozostałe aukcje zapraszam na moje pozostałe aukcję na których prezentuje ciekawe przedmioty a często mało dostępne lub w niższych cenach od sklepowych oraz zachęcam do przenoszenia ogłoszeń ze strony OLX

kabel iphone 5,6,7,8 plus, S itp NYLON
kabel iphone 5,6,7,8 plus, S itp NYLON
Wrocław 4 kilka dni temu

Witam dziś mam do sprzedania kabel do pihone 5,6,7,8 a także dla wersji S i plus, produkt wysokiej jakości w oplocie nylony długość około jednego metra, myślę że kabel będzie bardziej wytrzymały od orginalnego przetesowany na iphone 8 Sprzedaż preferowana z odbiorem osobistym we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, dzwonić proszę w godzinach 10-21, można także i w niedziele, gdy nie odbieram proszę próbować później nie odpowiem na SMS i kontakt MAILOWY, czy zapytania ze strony SPRZEDAJEMY.PL osoba chcąca nabyć drogą wysyłkowa muszą się liczyć z kosztami za przesyłkę list- paczka, nie wysyłam za pobraniem, tylko po pełnej przedpłacie na konto. dziękuje z uwagę i zapraszam na moje pozostałe aukcje zapraszam na moje pozostałe aukcję na których prezentuje ciekawe przedmioty a często mało dostępne lub w niższych cenach od sklepowych oraz zachęcam do przenoszenia ogłoszeń ze strony OLX

bateria smartwatch DZ09 nowa oryginalna
bateria smartwatch DZ09 nowa oryginalna
Wrocław 4 kilka dni temu

Witam dziś mam do sprzedania nową baterie do smartwatch DZ 09 a także MANTA, GOCLEVER, Q18 , V8, i chyba do GT8 akumulator jest pojemności 380mAh produkt fabryczny wysokość 31 mm szerokość 24 mm grubość 5 mm Sprzedaż preferowana z odbiorem osobistym we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, dzwonić proszę w godzinach 10-21, można także i w niedziele, gdy nie odbieram proszę próbować później nie odpowiem na SMS i kontakt MAILOWY, zapytania ze stromy SPRZEDAJEMY.PL osoba chcąca nabyć drogą wysyłkowa muszą się liczyć z kosztami za przesyłkę list- paczka, nie wysyłam za pobraniem, tylko po pełnej przedpłacie na konto. dziękuje z uwagę. zapraszam na moje pozostałe aukcję na których prezentuje ciekawe przedmioty a często mało dostępne lub w niższych cenach od sklepowych oraz zachęcam do przenoszenia ogłoszeń ze strony OLX która to postawiła na zysk a tu nic nie płacimy i nie mamy walniętego moderatora który dzieli złych na dobrych na alledrogo

Duża wieża stereo Sony ,pełny komplet. Gwarancja.
Duża wieża stereo Sony ,pełny komplet. Gwarancja.
Bolesławiec 4 kilka dni temu

Wieża technicznie i wizualnie w bardzo dobrym stanie. Wszystko w oryginale i działa idealnie. Nigdy nie naprawiana. Laser czyta płyty perfekcyjnie. Radio odbiera stacje super. Potencjometry i przełączniki pracują idealnie bez trzasków. Na komplet składa się : -amplituner STR-DX311 -odtwarzacz CD CDP-211 deck,magnetofon TC-K311 -oryginalny pilot i kable . Dowiozę w okolicy Bolesławca, Lwówka, Lubania i Nowogrodźca gratis, dalej za paliwo. Oczywiście możliwy odbiór na miejscu, jak i wysyłka perfekcyjnie zapakowanej paczki. Proszę pisać.Jeżeli trzeba podłączę zademonstruję działanie. Gwarancji udzielam na miejscu w okolicy , natomiast przy wysyłce nie udzielam gwarancji. Cena do negocjacji.

Telewizor 46” 3D, LED Samsung  UE46F6100 Full HD
Telewizor 46” 3D, LED Samsung UE46F6100 Full HD
Wrocław 4 kilka dni temu

Sprzedam telewizor SAMSUNG Led 46” Full-HD UE 46f6100 3D Stan techniczny i wizualny: Telewizor używany, sprawny technicznie OBRAZ Ekran 46 cali / 117 cm, 16:9 Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080 Technologia 3D aktywna (migawkowa) Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-C, analogowy Podświetlenie matrycy Edge LED Optymalizacja ruchu Clear Motion Rate 200 Hz Kontrast dynamiczny Mega Funkcje poprawy obrazu 3D HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Digital Noise Filter, Natural Mode Support DŹWIĘK System dźwięku przestrzennego SRS DTS Studio Sound Moc głośników 2 x 10 W Regulacja tonów wysokich / niskich tak Korektor dźwięku tak Funkcje dodatkowe dźwięku 3D Sound, AVL, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Premium Audio 5.1 INFORMACJE DODATKOWE Menu w języku polskim tak Telegazeta tak Funkcje dodatkowe zgodność z technologią 3D Samsung, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (1 tuner), Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, ConnectShare Movie WEJŚCIA / WYJŚCIA Liczba złączy HDMI 2 Liczba złączy USB 1 Złącze EURO 1 Wejście komponentowe tak Cyfrowe wyjście optyczne tak Złącze CI (Common Interface) 1 Wyjście słuchawkowe tak Sprzedaż w zestawie: • telewizor • pilot • kabel zasilający • Odbiór osobisty we Wrocławiu. • Więcej informacji udzielę tel. *** *** *** • Zapraszam do zakupu.

Telewizor LG oraz monitor SIEMENS
Telewizor LG oraz monitor SIEMENS
Jelenia Góra 4 kilka dni temu

Do sprzedania mam telewizor LG z funkcją monitora oraz monitor Siemens w bdb stanie. Podana cena za monitor. LG- 80 zł. w komplecie za 2- 100zł. Wszystkie informacje dotyczące przedmiotów zawarte na zdjęciach.

Na Ps1,,Gran turismo
Na Ps1,,Gran turismo
78 zł
Jelenia Góra 4 kilka dni temu

Opis ofertyNa sprzedaż wszystkim znana gra na Ps1 ,,Gran Turismo'',,The Real Driving Simulator''.Płyta i książeczka w stanie 5-/5,Pudełko 4+/5.Zapraszam do kupna .Kontakt telefoniczny lub przez Lento.Nie odpisuję na SMS .

TX-P42U10E
TX-P42U10E
Wrocław 5 dni plecy

sprzedam telewizor sprawny Panasonic TX-P42U10E - (odbior osobisty) Rozmiar ekranu: 42 cale / Format HD / Rozdzielczość: Full HD / 1920 x 1080 Optymalizacja ruchu: Sub Field Drive 400 Hz Tuner: DVB-T (MPEG-4), DVB-C, analogowy Kontrast statyczny: 30000 :1 Kontrast dynamiczny: 2000000 :1 Czas reakcji matrycy: nie dotyczy Funkcje poprawy obrazu: 3D Colour Management, Intelligent Frame Creation, Sub-Pixel Control, V-real Pro 3, x.v.Colour Technologia 3D / Zakrzywiony ekran: - / Dźwięk System i moc głośników: 2 x 10 W System dźwięku przestrzennego: V-Audio Surround Regulacja tonów: tak Korektor dźwięku: tak Technologie dźwięku: Dolby Digital Plus Funkcje Menu w języku polskim: tak Telegazeta: tak Informacje dodatkowe: PAT - obraz i telegazeta, VIERA Link, Q-Link Złącza Liczba złączy HDMI: 2 Liczba złączy USB: nie Złącze EURO: 2 Czytnik kart pamięci: SD, SDHC Złącze Ethernet (LAN): nie Wejście komponentowe: tak Złącze VGA: nie Cyfrowe wyjście optyczne: tak Cyfrowe wyjście koaksjalne: nie Wyjście słuchawkowe: tak Parametry fizyczne Kolor obudowy: czarny Możliwość montażu na ścianie: tak / VESA Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.): 102 x x cm Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.): 102 x 66 x 10 cm Waga z podstawą / bez podstawy: / 25 kg Wymiary opakowania: 115 x 27 x 76 cm Waga z opakowaniem: 25 kg Efektywność energetyczna Rozdzielczość : 1920 x 1080 Pobór mocy (tryb czuwania): 0,4 W Pobór mocy (max): 175 W Zasilanie: 220 - 240 V 50/60 Hz Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie: pilot, baterie do pilota

BLAUPUNKT 32 cale DVB-T2 Hevc Czytaj Opis
BLAUPUNKT 32 cale DVB-T2 Hevc Czytaj Opis
Jelenia Góra 5 dni plecy

Telewizor Blaupunkt LED 32 cale HD Ready 50 Hz o rozdzielczości 1366x768. Z wbudowanym tunerem DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2. sprzęt używany sprawny +pilot,podstawki,przewód zasilający ,hdm, usb i wiele innych podłączeń odbiór osobisty lub dowóz w promieniu 50Km po uzgodnieniu telefonicznym jak nie odbieram pisz sms lub wiadomość na Sprzedajemy zadzwoń można targować

Telewizor 32 Cale+Satelita+Talerz z Konwenterem+Kabel
Telewizor 32 Cale+Satelita+Talerz z Konwenterem+Kabel
150 zł
Przemków 5 dni plecy

Opis ofertySprzedam zestaw widoczny na zdjęciu tv 32 cale+satelita ferguson+talerz z konwenterem na 2 wyjścia+5 metrów nowego kabla antenowego. w zestawie telewizor zasilacz do tv pilot satelita wraz z pilotem kabel antenowy odbiór jedynie osobisty sprzedaje jedynie całość nie sprzedaje niczego osobno odbiór jedynie osobisty

Sprzedam iphona igła
Sprzedam iphona igła
Legnica 6 dni plecy

Witam sprzedam iphona Stan idealny 100% bateri Wszystko chodzi jak w nowym telefonie i super zadbany Do telefonu oczywiście oryginalne pudełko Nie wysyłam Możliwy transport w okolicy za dopłatą Zapraszam

Samsung Galaxy A15 NOWY
Samsung Galaxy A15 NOWY
Głogów 6 dni plecy

Samsung Galaxy A15 Nowy 4/128gb Android 14. Uzywany 1 dzień. Dowod zakupu i gwarancja na 2 lata. Nic nie zniszczone. Ie ma żadnych śladów tak jak mówię jeden dzień uzywany. Pilnie sprzedam . Można kontaktować się w wiadomości i pod numerem 790265478

TV Manta 50 cal 4k LED uszkodz.matryca
TV Manta 50 cal 4k LED uszkodz.matryca
150 zł
Wrocław 6 dni plecy

Opis ofertySprzedam TV Manta 50 cali LED 4k ma uszkodzoną matryca ekektronica sprawna brak pilota i stopki Wrocław odbiór osobisty nie wysyłam

ETUI SKÓRZANE FUTERAŁ DO SAMSUNG GALAXY A50 / A30S
ETUI SKÓRZANE FUTERAŁ DO SAMSUNG GALAXY A50 / A30S
Szklarska Poręba 9 dni plecy

O przedmiocie Mam do sprzedania nowy futerał etui na magnes z ekoskóry niebieski solidnie wykonany typu portfel z kieszonkami wraz ze szkłem hartowanym do Samsung Galaxy A50 /A30 S. Kupując Samsunga A50 kupiłem również zapasowe etui wraz ze szkłem które mi zostało. Może komuś się przyda tym bardziej że nawet podobnego do tego modelu ja nie znalazłem. Polecam. Wysyłka paczkomatem, kurierem lub odbiór osobisty.

Redmi note 12
Redmi note 12
Wrocław 9 dni plecy

Sprzedam nowy nie używany fabrycznie zapakowany telefon

Sprzedam nowy Smartwatch czarny
Sprzedam nowy Smartwatch czarny
Siechnice 9 dni plecy

Sprzedam nowy Smartwatch czarny firmy tech .Czas baterii 12-15 dni. Funkcje dzwonienia I odbieranie połączeń.

iPhone 13 Pro 128GB Złoty
iPhone 13 Pro 128GB Złoty
Leśna 9 dni plecy

Witam, mam na sprzedaż iPhone 13 Pro 128 GB w kolorze złotym. Telefon posiada normalne ślady użytkowania, zawsze noszony w etui. Bateria na poziomie 87%, stan urządzenia bardzo dobry, działa jak nowy. Wszystkie funkcje działają bez zarzutu, telefon nie posiada żadnych blokad. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji:)

kef kable do zestawu kef kit 100
kef kable do zestawu kef kit 100
Lubin 9 dni plecy

Witam do sprzedania kable kef połączeniowe do zestawy kina domowego wysyłka 15zł paczkomat pobranie 25

Kamera Sony DCR-SR32
Kamera Sony DCR-SR32
Wałbrzych 9 dni plecy

Sprzedam kamerę firmy Sony model DCR-SR32 z akcesoriami jak na zdjęciu: - płyty CD - podstawka do kamery - ładowarka z kablami - kabel do komputera szary - kabel do TV - pokrowiec Sony na kamerę - bateria - instrukcja obsługi Kamera posiada dysk twardy 30GB, 40x Zoom optyczny, 2000x Zoom digital, ekran dotykowy, Nightshot Plus, Dolby Digital Stereo Creator.

Sprzedam kolekcję płyt CD - 140 szt.
Sprzedam kolekcję płyt CD - 140 szt.
1950 zł
Legnica 9 dni plecy

Opis ofertySprzedam kolekcję płyt CD. Cześć płyt nie była odtwarzana zbiór liczy około 140 szt. Sprzedaję łącznie z szafkami. Zdjęcia płyt mogę wysłać drogą na e-mail. Sprzedaję tylko jako całość.

Sprzedam telewizor Philips 50 cali led dvbt2/hevc
Sprzedam telewizor Philips 50 cali led dvbt2/hevc
Wrocław 10 dni plecy

Sprzedam fajny telewizorek Philips 55cali z Ambilightem. Model 50PUS6754/12 W zestawie pilot. Telewizor posiada smart wifi,4k,UHD

ferguson ariva 220 combo
ferguson ariva 220 combo
Wrocław 10 dni plecy

Sprzedam stan dobry Ariva 220 Combo to powiązanie technologii satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej. Zapewnia najwyższą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD. USB z możliwością nagrywania oraz obsługą MP3, OGG, FLAC, JPEG, MPEG oraz MKV zmieniają odbiornik w centrum domowej rozrywki. Pobór prądu w stanie czuwania nie przekracza 1W. Czytnik kart i gniazdo na moduł CAM ukryte pod klapką na przednim panelu umożliwią oglądanie dowolnej płatnej telewizji w wysokiej rozdzielczości HD. Cechy wyróżniające Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (High Definition) Obsługa dźwięku Dolby Digital Plus (EAC3) Odtwarzanie plików MP3, OGG, FLAC, JPEG, MPEG, MKV Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080i Harmonogram nagrań - 32 pozycje Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind) Obsługa teletekstu i napisów ekranowych Obsługa DiSEqC 1.0, 1.1 oraz DiSEqC 1.2, USALS Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264 Kompatybilny z systemami DVB-S, DVB-S2 i DVB-T Sterowanie uniwersalnym pilotem Ferguson RCU-640 Czytnik kart dla płatnych telewizji Gniazdo CI Wyjścia tunera: HDMI z HDCP LAN (RJ45), USB 2.0, RS-232 Component (Y, Pb, Pr) 2x RCA (Cinch) analogowe audio Optyczne cyfrowe wyjście audio 1 x CVBS RCA 1 x SCART Wrocław- Kołłątaja 27/28 Cena 100 zł.

Samsung s23 ultra 12/512
Samsung s23 ultra 12/512
Wrocław 11 dni plecy

Witam na sprzedaż mam telefon marki Samsung Telefon ma 2 miesiące Sprzedaje z powodów finansowych

xiaomi mi max folia szkło hybrydowe 3mk do telefonu nowe
xiaomi mi max folia szkło hybrydowe 3mk do telefonu nowe
Oława 11 dni plecy

Sprzedam nową, markową (3mk; FLEXIBLE Glass), hybrydę szkła do smartfona Xiaomi Mi Max. Oryginalnie zapakowane. Cena do negocjacji. Wszystkie ogłoszenia są na mojej stronie: sprzedam.zadowoleni.eu Odbiór osobisty lub wysyłka (ponosisz koszty wysyłki; przy wysyłce - płacisz z góry przelewem na konto). ZOBACZ MOJE INNE OGŁOSZENIA - ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE Zdjęcia zrobione są przeze mnie i ukazują sprzedawany przedmiot (na tyle, na ile udało się to uchwycić). Jeśli masz pytania dotyczące sprzedawanego przeze mnie przedmiotu i chcesz go kupić to zadzwoń lub napisz (nie odpowiadam na SMSy, itp.), by rozwiać wszelkie kwestie przed zakupem, bo: * nie udzielam żadnej gwarancji i nie przyjmuję zwrotów; * nie odpowiadam za innych i Twój brak doświadczenia skutkujący trwałym uszkodzeniem przedmiotu w jakikolwiek sposób; * nie ponoszę odpowiedzialności za wady, które mogły powstać w wyniku transportu, użytkowania lub innych, dowolnych przyczyn; * nie rezerwuję - kupujesz albo nie, wg zasady - kto pierwszy ten lepszy.

Filtr
Rzeczpospolita Polska -> Dolnośląskie