Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Telewizor kineskopowy Philips 28 cali + Dekoder
Telewizor kineskopowy Philips 28 cali + Dekoder
nowe Łaszczów 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania Telewizor kineskopowy Philips 28 cali + najnowszy dekoder do odbioru TV- naziemnej nowy. Sam dekoder na allegro 140 zł. (odbiór TYLKO osobiście) Najpierw napisz wiadomość na ogłoszeniu. A konkretnych - zainteresowanych kupnem to podaj tel; to od dzwonie . Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że jest AKTUALNE.

Ambilight w każdym TV — Hue Play Sync Box + Lightstrip 65” + Bridge
Ambilight w każdym TV — Hue Play Sync Box + Lightstrip 65” + Bridge
1599 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania zestaw Philips Hue pozwalający dodać efekt Ambilight znany z telewizorów Philips do każdego telewizora każdej marki. Zestaw był używany krócej niż miesiąc. Kupiony w Komputroniku 28 października 2023 r. Dołączam fakturę zakupu jako dowód do gwarancji. W skład zestawu wchodzą: - Hue Bridge z zasilaczem - Hue Play Sync Box z zasilaczem - Hue Play Gradient Lightstrip dla TV 65-70” wraz z zasilaczem i uchwytami do mocowania na telewizorze (bez taśmy dwustronnej) Do sprzętu nie mam już pudełek, ale sprzedaję wszystkie elementy oryginalnego zestawu. Cena na fakturze wynosiła 2383 zł.

Telewizor kineskopowy 28" Philips - Gamingowy rarytas
Telewizor kineskopowy 28" Philips - Gamingowy rarytas
50 zł
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Witam, Do sprzedania zadbany i w pełni sprawny 28 calowy telewizor kineskopowy firmy PHILIPS model 28PT4475. Telewizor wyposażony jest w fantastyczny kineskop BlackLine D który charakteryzuje się tym że posiada polerowaną powierzchnię w celu poprawienia ostrości obrazu. Ponadto zbudowany jest z ciemniejszego szkła w celu uzyskania lepszego kontrastu oraz poprzez zastosowanie wąskiej szyjki kineskopu zapewnia większą jasność obrazu. To tyle jeśli chodzi o teorie natomiast jak to się ma ze stanem faktycznym? Telewizor posiada rzeczywiście duży zapas kontrastu i jasności, co oznacza że kineskop nie jest wyeksploatowany, ani wypalony – jest zdrowy. Bardzo ładna jest również reprodukcja kolorów, barwy są naturalne, soczyste i nie są przejaskrawione jak np. w TV LCD. Z tego co udało mi się zorientować po wpisach ludzi na forach to tego typu telewizory są mocno poszukiwane przez maniaków starych gier konsolowych, gdyż tylko one mogą zapewnić im obraz na wysokim poziomie. Po za powyższym telewizor pozwala na intuicyjną regulacje obrazu i dźwięku w podstawowym zakresie (jasność, kontrast itp.). Głośniki telewizora bardzo dobrze spełniają swoje funkcje, nic nie trzeszczy i nic nie buczy. Dźwięk jest czysty i przestrzenny. Telewizor posiada dwa wejście EURO/SCART (w tym jedno posiadające pełne wsparcie dla sygnału RGB), które współpracują z dekoderami telewizji cyfrowej. Taki zestaw (TV + dekoder) daje naprawdę zaskakująco ostry i wyraźny obraz, w moim odczuciu dużo lepszy niż na nowoczesnej plazmie czy LCD. Telewizor wyposażony jest w następujące wejścia: * 2 x wejście EURO/SCART – jak by brakowało można dokupić sobie rozgałęziacz za 10 zł dostępny w każdym hipermarkecie czy sklepie RTV * wejście antenowe * wyjście na słuchawki Dodatkowo do telewizora dołączam dekoder TV cyfrowej firmy Esperanza ev104. Dekoder odbiera na poprzednim MUX. Do odbioru osobistego

Filtr