Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Zabytkowy lampowy telewizor Neptun
Zabytkowy lampowy telewizor Neptun
300 zł
nowe Kutno 30+ kilka dni temu

Witam na sprzedaż zabytkowy lampowy telewizor Neptun. Stan jak na zdjęciach.

Stary telewizor antyk (lampowy)
Stary telewizor antyk (lampowy)
300 zł
Tarnów Opolski 30+ kilka dni temu

Witam, na sprzedaż stary zabytkowy telewizor, nawet sprawny. Odbiór tylko osobisty po uzgodnieniu telefonicznym. Zapraszam.

Telewizor Alga 21
Telewizor Alga 21
Lublin 30+ kilka dni temu

Telewizor Alga 21, lampowy, działający do chwili wycofania z użytkowania. Obecny stan nieznany. Brak kabla zasilającego.

Telewizor Neptun 624
Telewizor Neptun 624
10900 zł
Ostrowiec Świętokrzyski 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania telewizor lampowy polskiej produkcji Neptun 624. Po podłączeniu do zasilania nie uruchamia się. Stan jak na zdjęciach - nie zniszczony. Dla miłośników techniki lampowej. Ze względu na gabaryty - odbiór osobisty.

Soundbar bezprzewodowy Samsung HW-H751
Soundbar bezprzewodowy Samsung HW-H751
880 zł
Legnica 30 dni plecy

Bezprzewodowy soundbar Multiroom HW-H751 z wbudowanym wzmacniaczem zaworowy HW-H751 Najbardziej elastyczny sposób rozbudowy systemu audio* Bezprzewodowy sposób na poprawę dźwięku telewizora Ciesz się najwyższą jakością dźwięku Wykorzystaj w pełni niesamowity dźwięk dzięki wzmacniaczowi lampowemu. Zapewnia ciepły, bogaty i realistyczny dźwięk, który jest o wiele bardziej naturalny dla Twoich uszu i pozwala zanurzyć się w rozrywce. Wbudowany wzmacniacz lampowy łączy się z technologią wzmacniacza cyfrowego, tworząc dźwięk, który jest czystszy i mocniejszy, minimalizując jednocześnie szumy i zniekształcenia otoczenia, dzięki czemu możesz cieszyć się wrażeniami słuchowymi z dużą przejrzystością. Dzięki rozszerzeniu dźwięku przestrzennego Twój sprzęt audio Samsung rozszerza optymalny obszar odsłuchu i podnosi wysokość dźwięku do poziomu ekranu telewizora, dzięki czemu nie ma rozłączenia jak w przypadku konwencjonalnych głośników, a jedynie bogatszy dźwięk przestrzenny, który sprawia wrażenie, jakby pochodził prosto z Twój telewizor. Teraz możesz cieszyć się realistycznym, realistycznym dźwiękiem z naprawdę wciągającymi efektami przestrzennymi Sprzęt używany, obecnie wymieniony na wyższy model. Sprawował się bez zarzutów. Stan techniczny - idealny. Stan wizualny - porysowana obudowa na górze, drobne ryski. Był zabudowany w szafce, więc nie było widać otarc na górze. W zestawie pilot. Kolor srebrny. Brak oryginalnego opakowania.

Filtr