Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Zabytkowy lampowy telewizor Neptun
Zabytkowy lampowy telewizor Neptun
300 zł
nowe Kutno 30+ kilka dni temu

Witam na sprzedaż zabytkowy lampowy telewizor Neptun. Stan jak na zdjęciach.

Telewizor lampowy NEPTUN 313 - antyk "perełka"
Telewizor lampowy NEPTUN 313 - antyk "perełka"
Warszawa 24 dnia plecy

Dla fanów i miłośników klasycznej elektroniki z lat 70-tych ubiegłego wieku mam do zaoferowania tzw. "perełkę" w dziedzinie odbiorników TV, jaką niewątpliwie był NEPTUN 313 gdańskiej firmy UNIMOR. z ekranem o przekątnej 20" (50cm) Stan wizualny powyższego telewizora szczegółowo przedstawiony jest na załączonych do aukcji zdjęciach. Stan techniczny : - po podłączeniu anteny do telewizora w głośniku jego słychać szum. dający się regulować potencjometrem głośności ; -ekran świeci tak jak pokazano na załączonych zdjęciach( jaskrawość jego można regulować odpowiednio potencjometrem. Oferowany powyżej telewizor jest kompletny ,posiada 14 sprawnych lamp elektronowych i głowicę VHF typu TV69 do odbioru programów w pasmach I,II,III.(kanały 1-12) Telewizor ten przystosowany jest do wmontowania opcjonalnie również głowicy UHF typu TG2 01, na pasmo IV i V (kanały 21-38) wg standardu OIRT ( jak w NEPTUM 323). Dzięki temu można wówczas na kanale 36 podłączyć do niego dowolny odtwarzacz kaset VHS czy odtwarzacz DVD. Jak pokazano na zdjęciach, telewizor posiada z przodu między innymi potencjometry do regulacji siły głosu, barwy tonu (niskie, wysokie), kontrastu, jaskrawości. Natomiast z tyłu ma dwa gniazda antenowe VHF ( odbiór bliski lub daleki),gniazdo antenowe UHF, gniazdo dla dodatkowego głośnika, gniazdo dla magnetofonu do nagrywania dźwięku z telewizora, gniazdo słuchawkowe, gniazdo do podłączenia przewodowego pilota zdalnego sterowania (głośność, jaskrawość). Szczegółowy opis powyższego telewizora i jego schemat połączeń elektronicznych zawarty jest w " Instrukcji Użytkownika" , którą dołączam do oferowanego powyżej telewizora. Potencjalnemu nabywcy powyższego telewizora mogę również w PDF - ie na życzenie udostępnić bardzo szczegółową "Instrukcję Serwisową NEPTUNA 313 ". Wymiary telewizora : -szerokość : 60cm -głębokość: 37cm - wysokość: 41cm Uważam, że dla miłośników elektroniki jest to wyjątkowa "gradka" - okazja poeksperymentowania z elektroniką ubiegłego wieku. Ostatecznie, telewizor powyższy może być "dawcą" części zamiennych. Może również posłużyć jako wyjątkowy "klasyk" ,przyciągający uwagę, w nowoczesnym salonie, sklepie czy lokalu gastronomicznym. Niestety, ze względu na wagę telewizora ( 28kg) i tzw "delikatność materii" możliwy jest tylko ODBIÓR OSOBISTY. .Przy odbiorze istnieje możliwość sprawdzenia działania ww telewizora przez kupującego. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAKUPU !

Stary telewizor antyk (lampowy)
Stary telewizor antyk (lampowy)
300 zł
Tarnów Opolski 30+ kilka dni temu

Witam, na sprzedaż stary zabytkowy telewizor, nawet sprawny. Odbiór tylko osobisty po uzgodnieniu telefonicznym. Zapraszam.

Telewizor Alga 21
Telewizor Alga 21
Lublin 30+ kilka dni temu

Telewizor Alga 21, lampowy, działający do chwili wycofania z użytkowania. Obecny stan nieznany. Brak kabla zasilającego.

Telewizor Neptun 624
Telewizor Neptun 624
10900 zł
Ostrowiec Świętokrzyski 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania telewizor lampowy polskiej produkcji Neptun 624. Po podłączeniu do zasilania nie uruchamia się. Stan jak na zdjęciach - nie zniszczony. Dla miłośników techniki lampowej. Ze względu na gabaryty - odbiór osobisty.

Soundbar bezprzewodowy Samsung HW-H751
Soundbar bezprzewodowy Samsung HW-H751
880 zł
Legnica 30+ kilka dni temu

Bezprzewodowy soundbar Multiroom HW-H751 z wbudowanym wzmacniaczem zaworowy HW-H751 Najbardziej elastyczny sposób rozbudowy systemu audio* Bezprzewodowy sposób na poprawę dźwięku telewizora Ciesz się najwyższą jakością dźwięku Wykorzystaj w pełni niesamowity dźwięk dzięki wzmacniaczowi lampowemu. Zapewnia ciepły, bogaty i realistyczny dźwięk, który jest o wiele bardziej naturalny dla Twoich uszu i pozwala zanurzyć się w rozrywce. Wbudowany wzmacniacz lampowy łączy się z technologią wzmacniacza cyfrowego, tworząc dźwięk, który jest czystszy i mocniejszy, minimalizując jednocześnie szumy i zniekształcenia otoczenia, dzięki czemu możesz cieszyć się wrażeniami słuchowymi z dużą przejrzystością. Dzięki rozszerzeniu dźwięku przestrzennego Twój sprzęt audio Samsung rozszerza optymalny obszar odsłuchu i podnosi wysokość dźwięku do poziomu ekranu telewizora, dzięki czemu nie ma rozłączenia jak w przypadku konwencjonalnych głośników, a jedynie bogatszy dźwięk przestrzenny, który sprawia wrażenie, jakby pochodził prosto z Twój telewizor. Teraz możesz cieszyć się realistycznym, realistycznym dźwiękiem z naprawdę wciągającymi efektami przestrzennymi Sprzęt używany, obecnie wymieniony na wyższy model. Sprawował się bez zarzutów. Stan techniczny - idealny. Stan wizualny - porysowana obudowa na górze, drobne ryski. Był zabudowany w szafce, więc nie było widać otarc na górze. W zestawie pilot. Kolor srebrny. Brak oryginalnego opakowania.

Filtr