Stary sprawny telewizor

Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Stary Rosyjski telewizor sprawny
Stary Rosyjski telewizor sprawny
50 zł
nowe Mikołów 30+ kilka dni temu

Witam sprzedam telewizor widoczny na zdjeciach. Więcej info tel. Pozdrawiam

Stary telewizor sony sprawny przekątna ekranu 70 cm
Stary telewizor sony sprawny przekątna ekranu 70 cm
60 zł
30+ kilka dni temu

Telewizor jest sprawny z pilotem. Na dole klapka trochę uszkodzona, ale się zamyka. Przekątna ekranu - 70 cm, głębokość - 52 cm.

JVC stary telewizor
JVC stary telewizor
50 zł
Płońsk 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam stary sprawny telewizor JVC. Tylko odbiór osobisty. Więcej informacji przez telefon. Pozdrawiam

Telewizor produkcji radzieckiej
Telewizor produkcji radzieckiej
30 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Stary czerwony telewizor produkcji radzieckiej PRL-ZSSR- 14 cali, brak antenki nie wiem czy jest sprawny

Telewizor plazmowy plasma samsung 42q91h
Telewizor plazmowy plasma samsung 42q91h
220 zł
30+ kilka dni temu

Telewizor w pelni sprawny. Ma 42 cale. Nie ma dvbt trzeba dekoder. Oryginalny pilot samsung,ale chyba od nowszego. U poprzedniego właściciela wisiał a nie stał, stad noga dorobiona z innego ale spokojnie wytrzymuje, jest solidnie zrobione jak należy. Telewizor stary ale Obraz jest bardzo ladny. Na foto cos aparat dziwnie uchwycil obraz. W telewizorze byly wymieniane jakies elementy rok temu bo nie chcial sie Uruchamiać. Od naprawy wszystko dziala elegancko.

Stary telewizor Donja Strassfurt Zabytek lat 40-50' dla kole
Stary telewizor Donja Strassfurt Zabytek lat 40-50' dla kole
315000 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Sprzedam stary, powojenny telewizor marki Donja Strassfurt. Telewizor jest dosyć stary, został wyprodukowany w latach 40' -50' minionego stulecia. Piękny zabytek dla kolekcjonera. Posiada własny schemat budowy na tylnej klapie. Wymiary: Wysokość: 44cm Szerokość: 59cm Głębokość: 40cm Waga: ponad 30kg! Stan wizualny - bardzo dobry - jak na zdjęciach. Stan techniczny - po włączeniu do sieci, po krótkim czasie telewizor włącza się, słychać charakterystyczne '' buczenie '' (typowe w starych telewizorach), a następnie na ekranie jest widoczny w linii poziomej biały pasek (widoczne na zdjęciach). Należałoby ''rozszerzyć'' ten biały pasek na ekranie telewizora, by w pełni móc oglądać TV. Ja nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, więc nie podejmuję się tego. Telewizor, nie podłączałem do anteny, ponieważ takowej nie posiadam (antena starego typu). Wcześniej, telewizor był w pełni sprawny, a teraz pokazuje się na ekranie (wspomniany wcześniej) biały pasek. Nie szukałem tego przyczyny, ponieważ nie znam się na tym, a nie chce nic w nim zepsuć. Sprawę uruchomienia telewizora, pozostawiam fachowcowi, który specjalizuje się w tego typu zabytkach techniki. Telewizor mogę wysłać kurierem (przy wpłacie na konto) lub odbiór osobisty. Więcej info. pod nr telefonu 733244796

Telewizor LG 40UF695V
Telewizor LG 40UF695V
800 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Witam, przedmiotem sprzedaży jest w pełni sprawny telewizor LG 40UF695V Stan wizualny bardzo dobry - widoczny na zdjęciach. Urządzenie nosi normalne ślady użytkowania. W sprzedaży pełny telewizor + pilot. UWAGA! Odbiór osobisty nie wysyłamy ! Polecam! PAWNLombard Ul. Śniadeckich 4/2A Bydgoszcz 8.00-20.00 6 Dni w tygodniu Zapraszamy! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych punktów mieszczących się w Bydgoszczy: ul. Marii Konopnickiej 65/3 (skrzyżowanie ul. Brzozowej i Bielickiej - przystanek autobusowy) os. Szwederowo ul. Al. Pr. Lecha Kaczyńskiego 35 os. Kapuściska ul. Ugory 50 (skrzyżowanie z ul. Konopną) ul. Dworcowa 37 os. Śródmieście ul. Skarżyńskiego 5 os. Szybowników/Fordon ul. Rynek 2 os. Stary Fordon ul. Magnuszewska 14 os. Wyżyny Za usterki powstałe podczas transportu nie odpowiadamy, prosimy o sprawdzanie zakupionych przedmiotów w obecności kuriera i sporządzenie z nim protokołu szkody w przypadku uszkodzenia. Ocena stanu technicznego produktu jest wyrażona według sprawności podstawowych funkcji sprzętu; m. in. zasięgu, ładowania, wyświetlania obrazu, dźwięku pracy, sprawności manualnej ruchomych części itp. Sprzęt nie jest użytkowany ciągle, mogą występować wady o których sprzedający nie mógł się dowiedzieć podczas testu. Ocena wizualna przedmiotu, jest subiektywną opinią wydaną przez sprzedającego, może ona różnić się od opinii klienta. Wyrażona ocena jest tylko podpowiedzią dzięki której klient może zobrazować sobie stan sprzedawanego przedmiotu. Dokładny stan wizualny produktu obrazują zamieszczone zdjęcia. (nr ew. 220402004 )

Filtr