Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Rzutnik ania
Rzutnik ania
40 zł
nowe Krapkowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam sprawny rzutnik ania . Mogę wysłać .

Rzutnik ANIA - sprawny
Rzutnik ANIA - sprawny
35 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam , mam do sprzedania sprawny rzutnik ANIA z minionej epoki. Stan wizualny , moja ocena - czwórka za brak górnej osłony. Podmienione pokrętło od przewijania. Reszta w komplecie. Zdjęcia oddają stan faktyczny.  Mam nadzieję że się jeszcze komuś przysłuży. Ewentualnie może służyć jako dawca. Do  o d b i o r u  na Teofilowie dla osób z Łodzi lub okolic.  Wysyłka kurierem 20zł. paczkomatem 16zł. W razie pytań proszę d z w o n i ć. Pozdrawiam.

Rzutnik ANIA TYP B9 S1- sprawny
Rzutnik ANIA TYP B9 S1- sprawny
30 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam , mam do sprzedania , działający rzutnik do bajek z minionej epoki ANIA Udzielam gwarancji rozruchowej - 7 dni. Stan wizualny , moja ocena - czwórka z plusem. Technicznie sprawny. Zdjęcia oddają stan faktyczny. Cena 200zł. Do odbioru na Teofilowie dla osób z Łodzi lub okolic. Wysyłka kurierem 18zł. paczkomatem 14zł. Pozdrawiam.

Projektor Rzutnik Ania
Projektor Rzutnik Ania
350 zł
Piekoszów 30+ kilka dni temu

Sprzedam projektor filmowy ANIA Stan techniczny wizualny bardzo dobry sprawdzony działający w 100% nie posiadam bajek odbiór osobisty w Łosieniu na terenie gminy Piekoszowa.Polecam gdyż naprawdę warto.Możliwość przesyłki kurierem.W przypadku nieodbierania telefonu proszę wysłać sms'a.Uwaga proszę nie proponować mi cenę za ten projektor nie życzę sobie takiej okazji to ja o tym decyduję za ile mogę sprzedać ten projektor.

Rzutnik projektor Ania  prl
Rzutnik projektor Ania prl
170 zł
Kielce 10 dni plecy

Do sprzedania mam rzutnik ania , nie mam bajek żeby sprawdzić czy sprawny . Żarówka świeci stan widoczny na zdjęciu brak osłony na żarówkę .

Rzutnik Ania - przystawka czasowa Diapol
Rzutnik Ania - przystawka czasowa Diapol
49 zł
Krosno 30+ kilka dni temu

Mam do zaoferowania przystawkę czasową do kolekcjonerskiego rzutnika Ania i innych. Prawdopodobnie nowa.

Rzutnik projektor Ania sprawny PRL
Rzutnik projektor Ania sprawny PRL
210 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania ptojekor rzutnik Ania PRL.Stan dobry .W pelni sprawny orginalny.

Rzutnik, projektor do wyswietlania bajek, prl rzadkość okazja
Rzutnik, projektor do wyswietlania bajek, prl rzadkość okazja
108 zł
Pionki 15 dni plecy

W pełni sprawny rzutnik " projektor " do wyświetlania bajek na kliszy . Rzutnik zwany także armatką z uwagi na swój kształt . Projektor zasilany jest z sieci 230 v a poprzez wewnętrzny transformator napięcie zmniejszane jest do 6 volt tak zwane bezpieczne napięcie. Źródłem światła jest żaróweczka jednowłóknowa 6 v/21 w która jest stosowana we wszystkich innych projektorach do bajek dla dzieci jak Bajka, Jota , Jacek czy Ania . Projektor bardzo wygodny i nowoczesny w użytkowaniu, film zakłada się od góry projektora a po wyświetleniu znajduje się pod spodem co widać na zdjęciu. Zaletą tego rzutnika jest też możliwość pochylania go w dół i w górę aby szybko ustawić go do ekranu a nie jak w innych rzutnikach wymienionych podkładamy zeszyty lub książki aby był ustawiony do ekranu . Wygodne ustawianie ostrości poprzez pokręcenie z przodu tubusa z optyką w prawo lub lewo. Projektor wyświetla obraz czysto i równo w całej skali ekranu. Kontakt za pośrednictwem OLX Wysyłka na koszt kupującego wg cennika PP

Filtr