Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Rzutnik ania
Rzutnik ania
40 zł
nowe Krapkowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam sprawny rzutnik ania . Mogę wysłać .

Projektor rzutnik Ania na klisze
Projektor rzutnik Ania na klisze
100 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Projektor rzutnik Ania do filmów na klisze. Bajki PRL. Działa. Jednak potrzebuje kogoś kto umie go złożyć. Po wyczyszczeniu kurzu. I szkieł optycznych ja tego nie potrafię. Cena dostosowana więc do usterki.

Rzutnik ANIA ŁZK PREXER TYP B9 S1 projektor diaskop
Rzutnik ANIA ŁZK PREXER TYP B9 S1 projektor diaskop
286.99 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Witam na aukcji !! Tym razem do zaoferowania mam: Rzutnik jest sprawny technicznie, brakuje bocznego pokrętła. Stan wizualny taki jak na zdjęciach poniżej. Wymiary: Długość: 19,5cm Szerokość: 13cm Wysokość: 10cm Więcej zdjęć na: www.skarbystrychu.pl/rzutnik-ania-lzk-prexer-typ-b9-s1-projektor-diaskop/ Istnieje możliwość odbioru w trzech miastach: * Szczecinie * Zielonej Górze * Sulechów (koło Zielonej Góry). lub wysyłka do paczkomatu Inpost przez OLX. W razie pytań, najszybciej można się ze mną skontaktować pod e-mailem.

Rzutnik projektor Ania sprawny PRL
Rzutnik projektor Ania sprawny PRL
210 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania ptojekor rzutnik Ania PRL.Stan dobry .W pelni sprawny orginalny.

Rzutnik projektor Ania jak nowy !!!
Rzutnik projektor Ania jak nowy !!!
350 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Mam na sprzedaż rzutnik Ania z okresu PRL. Stan zarówno techniczny jak i wizualny oceniam jak nowy, mało pracował. Ma jeszcze oryginalna żarówkę !

Rzutnik, projektor do wyswietlania bajek, prl rzadkość okazja
Rzutnik, projektor do wyswietlania bajek, prl rzadkość okazja
108 zł
Pionki 30+ kilka dni temu

W pełni sprawny rzutnik " projektor " do wyświetlania bajek na kliszy . Rzutnik zwany także armatką z uwagi na swój kształt . Projektor zasilany jest z sieci 230 v a poprzez wewnętrzny transformator napięcie zmniejszane jest do 6 volt tak zwane bezpieczne napięcie. Źródłem światła jest żaróweczka jednowłóknowa 6 v/21 w która jest stosowana we wszystkich innych projektorach do bajek dla dzieci jak Bajka, Jota , Jacek czy Ania . Projektor bardzo wygodny i nowoczesny w użytkowaniu, film zakłada się od góry projektora a po wyświetleniu znajduje się pod spodem co widać na zdjęciu. Zaletą tego rzutnika jest też możliwość pochylania go w dół i w górę aby szybko ustawić go do ekranu a nie jak w innych rzutnikach wymienionych podkładamy zeszyty lub książki aby był ustawiony do ekranu . Wygodne ustawianie ostrości poprzez pokręcenie z przodu tubusa z optyką w prawo lub lewo. Projektor wyświetla obraz czysto i równo w całej skali ekranu. Kontakt za pośrednictwem OLX Wysyłka na koszt kupującego wg cennika PP