Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
Tuner AM Radmor 5122
Tuner AM Radmor 5122
nowe Tarnobrzeg 30+ kilka dni temu

Mam na sprzedaż Tuner AM Radmor 5122 ,stan jak na zdjęciach nowy nie był w ciągłej eksploatacji. Więcej informacji udzielę telefonicznie ,na sms nie odpowiadam.

Tuner AM Radmor 5122
Tuner AM Radmor 5122
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam Tuner AM Radmor 5122. Działający , do przestrojenia. Brak kabla zasilającego, nakładek pokręteł sekcji K3 i K6 oraz pokrętła K7(widoczne na zdjęciu). Zapraszam do kontaktu.

Tuner AM Radmor 5122 - sprawny
Tuner AM Radmor 5122 - sprawny
20 zł
30+ kilka dni temu

itam Mam na sprzedaż tuner AM firmy Radmor - model 5122. Tuner sprawny, wszystkie funkcje działają, na falach długich odbiera 1 Program Polskiego Radia. Technicznie w idealnym stanie jak na swój wiek - brak oznak ingerencji w środku. Środek czysty, brak oznak korozji. Wyświetlacz również w 100% sprawny, szybka bez uszkodzeń. Napisy na froncie również kompletne. Z wad brak boczków i nasadek na przyciski. Boczki obecnie możliwe do kupienia na jednym z portali aukcyjnych - cena w granicach 30PLN. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan sprzedawanego przedmiotu. W przypadku pytań prośba o kontakt. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka

Tuner AM RADMOR 5122
Tuner AM RADMOR 5122
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam tuner firmy Radmor. Odbiera na słuchawkach i przez wzmacniacz: fale długie słabo, fale średnie i krótkie źle. Działają przełączniki, kontrolki strojenia,poziomu sygnału. (ułamane jedno pokrętło do wybierania fal krótkich) Lewy bok ma obtłuczony róg (ostatnie zdjęcie). Rysy na obudowie i brak gumki na jednej nóżce. Sprzęt był naprawiany. Sprzedaję jako uszkodzony lub na części. Może komuś się przyda. Preferowany odbiór osobisty lub inne . Zapraszam do kontaktu.

Filtr