Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Audio / Video / Telewizory Polska: Wszystkie miasta
megafon Tonsil
megafon Tonsil
250 zł
nowe Żary 30+ kilka dni temu

sprzedam megafon z epoki , nie mogę go jednak sprawdzić ,nie mam baterii ,możliwość wysyłki

Megafon Głośnik HORN
Megafon Głośnik HORN
70 zł
Tychy 30+ kilka dni temu

#NOWY Megafon #przenośny typu horn model DH12. Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Charakteryzuje się dużą mocą, wysokim poziomem dźwięku, małą wagą i dużym zasięgiem. Jest łatwy w użyciu i zapewnia wysoka jakość działania. #Dane techniczne: • #moc: 25W; • #zasilanie: DC 12V • #zasięg dźwięku do 600m; #megafon #głośnik Dostępność: 60 sztuk

Megafon voice Kraft
Megafon voice Kraft
430 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nowy nie urzywany megafon,na cztery baterie R 20 brak w zestawie telefon kontaktowy 502095538

Megafon na szyję.
Megafon na szyję.
60 zł
Prostki 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowy megafon zakładany na szyję. Mikrofon jest zakładany na głowę. Wysyłka lub odbiór osobisty .

Megafon ręczny na baterie
Megafon ręczny na baterie
425 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Nie zgadzam się z podwyżkami podatków, segregacją sanitarną, przymusem szczepień, terrorem policyjnym i machlojkami polityków? Jeśli tak, to ten megafon jest dla Ciebie! Chcesz aby Klaus Schwab, Bill Gates, Antoni Fauci i Mateusz Morawiecki stanęli przed sądek za swoje ciemne interesy? Jeśli tak to teraz możesz wykrzyczeć to głośno! Sprzedam megafon protestacyjny który obala rządy, przewodzi rewolucji i zalega mi w szafie. Idealne narzędzie prace dla każdego aktywisty, organizatora protestów, marszów i manifestacji. Urządzenie sprawne. Zasilane czterema bateriami typu paluszek (ale te grube paluszki). Istnieje możliwość odbioru osobistego w poznaniu na osiedlu warszawskim. Istnieje możliwość rozliczenia w walucie BTC lub ETH.

Stary megafon z mikrofonem UNITRA TONSIL Oryginał Sprzęt PRL
Stary megafon z mikrofonem UNITRA TONSIL Oryginał Sprzęt PRL
69 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Sprzedam stary megafon z wbudowanym wzmacniaczem i mikrofonem firmy Unitra TONSIL. Piękna pamiątka czasów PRL. 100% Oryginał Uczestniczyła zapewne w wielu demonstracjach w obronie demokracji w czasach PRL -u. Wszystko sprawne, sprzęt działa jak należy. Tuba jest sprawna. Głośnik jak i mikrofon również sprawny. Zestaw w bardzo dobrym stanie jak na tyle lat. Kolor pomarańczowy Wymiary: Długość:38cm Średnica tuby (przód): 24cm Waga: 1,630g Działa na bateriach R20 sztuk 6. Brak baterii w zestawie. Mogę bezpiecznie wysłać.

Filtr